Rada Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu w Siedlcach

Koordynatorzy dyscyplin naukowych Adresy e-mail
dr hab. Zbigniew Kasprzykowski, prof. uczelni - przewodnicząca Rady Szkoły nauki biologiczne Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 dr hab. inż. Robert Rosa, prof. uczelni  - wiceprzewodniczący Rady Szkoły  rolnictwo i ogrodnictwo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
prof. dr hab. Artur Goławski nauki biologiczne Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dr hab. inż. Robert Białoskórski, prof. uczelni nauki o bezpieczeństwie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dr hab. Roman Bobryk, prof. uczelni literaturoznawstwo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dr hab. Agnieszka Gil-Świderska, prof. uczelni matematyka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dr hab. Anna Klim-Klimszewska, prof. uczelni pedagogika Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dr hab. Piotr Leszczyński, prof. uczelni nauki o zdrowiu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dr hab. Grzegorz Pietrek, prof. uczelni nauki o zarządzaniu i jakości Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dr hab. Dorota Wereda, prof. uczelni historia Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dr hab. Ewa Wolińska, prof. uczelni nauki chemiczne Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dr hab. inż. Ewa Wójcik, prof. uczelni zootechnika i rybactwo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
mgr Magdalena Ruszczyńska

doktorantka w dyscyplinie nauki biologiczne