PODSUMOWANIE

Siedleckie Forum Doktorantów jest interdyscyplinarną, ogólnopolską konferencją naukową zainicjowaną przez Radę Samorządu Doktorantów Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach.

III Siedleckie Forum Doktorantów to niezwykłe wydarzenie, które po raz trzeci zgromadziło w sobie potencjał, wiedzę i pasję młodych badaczy z różnych dziedzin i dyscyplin naukowych. W tym roku udział w konferencji wzięło ponad 20 prelegentów z 11 ośrodków naukowych reprezentujących dyscypliny naukowe: Nauki o Bezpieczeństwie, Nauki Biologiczne, Nauki Chemiczne, Historię, Rolnictwo i Ogrodnictwo oraz Pedagogikę Literaturoznawstwo i Psychologię. Wykład inauguracyjny pt. "Bieżące wyzwania kształcenia doktoranckiego" poprowadziła mgr Barbara Pietrzyk-Tobiasz, wiceprzewodnicząca Krajowej Reprezentacji Doktorantów.

Cieszymy się, że Nasze wydarzenie po raz kolejny stanowiło sposobność do prezentacji osiągnięć badawczych doktorantów, a także postępów w realizacji prac doktorskich. Była to doskonała okazja do wymiany doświadczeń, pogłębienia wiedzy i nawiązania nowych znajomości na drodze do doktoratu i kariery naukowej.

Dziękujemy za obecność wszystkim gościom, a prelegentom gratulujemy ciekawych i inspirujących wystąpień.

logo Siedleckie Forum Doktorantow

Termin: 5 września 2023 r.