semianrium

W ramach umiędzynarodowienia procesu kształcenia w szkole doktorskiej oraz rozwijania interdyscyplinarności, w dniu 1 czerwca 2022 roku odbyły się wykłady gościnne dla doktorantów Szkoły.

Wykłady zostały zorganizowane przez Dyrektora Instytutu Rolnictwa i Ogrodnictwa dra hab. inż. Jacka Sosnowskiego we współpracy z  Dyrektor Szkoły Doktorskiej UPH dr hab. Anną Kamecką i odbyły się na Wydziale Agrobioinżynierii i Nauk o Zwierzętach w Instytucie Rolnictwa i Ogrodnictwa. Wykłady wygłosili nauczyciele akademiccy ze Słowackiego Uniwersytetu Rolniczego w Nitrze goszczący w ramach programu Erasmus+. Dr hab. inż. Alena Andrejiová  podzieliła się z doktorantami informacjami na temat: "Slovak University of Agriculture in Nitra - structure, study offer, research, cooperation". Natomiast dr hab. Ivana Mezeyová przybliżyła doktorantom temat:  "Actual situation in spicy and aromatic plants growing in Slovak Republic".