spotkanie koordynatorów

Doktorant Szkoły Doktorskiej UPH mgr inż. Adam Matyszczak w dniu 15 marca 2023 roku wziął udział w spotkaniu koordynatorów z Ośrodków Doradztwa Rolniczego i Centrum Doradztwa Rolniczego organizowanym przez Instytut Ochrony Roślin-PIB finansowanym przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi w ramach Dotacji Celowej.

Spotkanie dotyczyło organizacji monitoringu agrofagów w roku 2023 oraz współpracy Platformy Sygnalizacji Agrofagów i Internetowej Platformy Doradztwa i Wspomagania Decyzji w Integrowanej Ochronie Roślin. Na spotkaniu przedstawiono i omówiono cele oraz założenia zadania pt. „Przygotowanie i przeprowadzenie cyklu szkoleń i opracowanie materiałów dydaktycznych dla pracowników doradztwa rolniczego”. W spotkaniu uczestniczyli: Dyrektor Instytutu dr hab. Roman Kierzek, prof. IOR – PIB oraz pracownicy IOR – PIB zaangażowani w realizację zadania: dr Joanna Horoszkiewicz, dr hab. Anna Tratwal, prof. IOR – PIB oraz dr Marcin Baran.