SZKOŁA DOKTORSKA

Uniwersytet w Siedlcach

Rada Samorządu Doktorantów Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach zaprasza do udziału w III Siedleckim Forum Doktorantów. Do zgłaszania czynnego udziału w konferencji zachęcamy doktorantów Szkoły Doktorskiej UPH, doktorantów studiów doktoranckich oraz doktorantów innych Uczelni.

małe logo Siedleckie Forum Doktorantow

Forum odbędzie się w terminie 5 września i organizowane jest w formie hybrydowej, tzn. stacjonarnie, w gmachu Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach, Wydziału Nauk Społecznych, przy ulicy Żytniej 39 oraz w formie zdalnej, za pośrednictwem platformy Google Meet. Wystąpienia ustne będą miały formę 15 minutowych komunikatów. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Zgodnie z duchem interdyscyplinarności, III edycja Siedleckiego Forum Doktorantów ma na celu wymianę myśli, doświadczeń oraz wiedzy naukowej wśród doktorantów różnych dziedzin nauki i dyscyplin naukowych, jak również scalenie środowiska doktoranckiego. Wydarzenie stanowi sposobność do prezentacji osiągnięć badawczych doktorantów, a także postępów w realizacji prac doktorskich.

Zachęcamy do wzięcia udziału III Siedleckim Forum Doktorantów, ponieważ jest to:

 • wyjątkowa okazja do nawiązania kontaktów z innymi doktorantami z różnych dziedzin nauki,
 • możliwość zdobycia nowych perspektyw i spojrzeń na własne badania,
 • szansa na rozwój swoich kompetencji interpersonalnych oraz naukowych.

Do uczestnictwa w Forum zapraszamy doktorantów odbywających kształcenie i realizujących badania naukowe w następujących dyscyplinach naukowych:

 • nauki o bezpieczeństwie,
 • nauki biologiczne,
 • nauki chemiczne,
 • nauki o zdrowiu,
 • historia,
 • pedagogika,
 • literaturoznawstwo,
 • rolnictwo i ogrodnictwo,
 • zootechnika i rybactwo.

Osoby deklarujące uczestnictwo w konferencji prosimy o:

 • rejestrację zgłoszeń w terminie do 30 czerwca 2023 roku za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie: https://tiny.pl/cq77j
 • przesłanie abstraktu wystąpienia przygotowanego według wymagań edytorskich zamieszczonych poniżej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w nieprzekraczalnym terminie do 31 lipca 2023 roku.

Na powyższy adres e-mail można również kierować wszelkie pytania dotyczące konferencji.

Wymagania edytorskie dotyczące abstraktów wystapień.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.